Ürün Tedariği ve Satışı

GES yatırımlarının kritik süreçlerinden biri olan ürün tedariki; EPC hizmetleri kapsamında sunulmaktadır. Harici olarak üstlenici firmalarla çalışmak yerine, EPC hizmetleri kapsamında ürün tedariki sağlamak, projenin teknik uygulamalarında herhangi bir engel oluşma riskini azaltmaktadır. Enerji dönüşüm sistemleri aracılığıyla üretilen elektrik temini için uygulama adımlarının eksiksiz şekilde tamamlanması gerekmektedir.
 
Ürün tedarikinde uzman desteği almanın bir diğer avantajı da, mali denge ve tasarruf katkısıdır. Tek kanal aracılığıyla temin edilen ürün tedariki ve hizmet dâhilinde yer alan tedarik zinciri ile farklı kanallar üzerinden yapılan harcamalar önlenir. Bu sayede projenin gerçekleştirilmesi için ihtiyaç duyulan her aşama, kendi içinde bir bütünlük sağlayarak, tek kuruluş tarafından yerine getirilir.
 
Bütüncül faaliyetler tüm yatırım alanlarında olduğu gibi, güneş enerjisi yatırımlarında da hem güvence hem de tasarrufun temelidir. Profesyonel kuruluşlar aracılığıyla gerçekleştirilen ürün tedariki ile satış işlemlerinin öncesinde ve sonrasında yatırım dönüşümleri kazanç odaklı gerçekleşmektedir. Bu sebeple güneş enerjisi odaklı üretim faaliyetlerinde; alanın uzmanı güvenilir firma desteği, yatırımı ve yatırımcıyı koruma altına alır.
 
Solar Kenti; GES yatırımlarının gerçekleştirilme sürecinde, tüm kategorize çalışmaları hizmetinize sunmaktadır. Enerji üretimi ve dönüşümü alanına yatırım yapmak isteyenler için, projelendirme - danışmanlık - tedarik ve kurulum hizmetlerini tek çatı altında toplayan şirketimiz; yatırımcıların kısa vadede yüksek verim alması için zemini sağlam uygulamalar gerçekleştirmektedir.
 
Ayrıca ürün tedariki hizmetlerimizden faydalanan kişi ve kuruluşların, tedarik zincirinin kurulmasına yönelik harici harcamalar yapmasını önleyerek, mali tasarruf sağlamalarını destekliyoruz. EPC hizmetlerine ek olarak, şirketimiz tarafından sunulan danışmanlık ve denetim hizmetleri; GES yatırımlarıyla enerji üretimi yapmak isteyenler için büyük kolaylık sağlamaktadır. Firmamız tarafından sunulan tüm hizmet ve uygulamaların ulusal ve uluslararası standartlar gözetilerek geliştirilmesi; hem yatırım faaliyetlerine hem de çalışma alanına katkı sunan bir nitelik taşımaktadır.