Proje Geliştirme ve Danışmanlık

Proje geliştirme ve danışmanlık hizmetleri, GES yatırımlarının hayata geçmesi için gereken çalışma ve alanlara yönelik hazırlıkları kapsamaktadır. Bu sayede güneş enerjisiyle dönüşüm sağlamak ya da bu dönüşümü kazanca geçirmek isteyen kişi yahut kurumlar, yatırımlarını en verimli şekilde yönetebilirler. Ayrıca proje geliştirme hizmeti EPC hizmetlerinin denetimine ve oluşumuna da katkı sağlamaktadır.
 
GES yatırımlarının hayata geçmesi için proje adımlarının tamamlanmasına yönelik kriterler eksiksiz şekilde karşılanmalıdır. Bu kapsamda danışmanlık hizmetleri; başvuru süreçlerinin detaylarını, hukuki sürece dair koşulları, yatırım alanlarının projeye uygunluğunu ve tespit çalışmalarını yürütmektedir. Projelendirme hizmeti ise bu çalışmaların saha araştırmaları ile desteklendiği ve uygunluğun tescillendiği teknik bir hizmettir.
 
Projelendirme kapsamında arazi tespiti, arazinin kiralama ve satın alma durumundaki elverişlilik, uluslararası güneş ve radyasyon analiz verilerinin arazi konumuna göre değer uyumu gibi teknik bileşenler bir araya getirilir. Böylece danışmanlık hizmetiyle entegre edilen proje geliştirme; GES yatırımlarının gerçekleştirilmesine yönelik tüm adımları tahlil eder ve yatırımcıya sunar.
 
Solar Kenti güvencesiyle GES yatırımlarının gerçekleştirilmesi için ön tasarım, tasarım, bölge akışı yönetimi, malzeme seçimi ve satın alımı, kurulum, uzaktan kontrol ve satış noktası servisler gibi PV sistemlerinin ihtiyaç duyduğu tüm kategorilere yönelik çözümler üretiyoruz. Ayrıca kurulum sonrası bakım - onarım hizmetlerinde profesyonel müdahale planlamalarıyla, yatırımcıların enerji üretimini ve dönüşüm hareketlerini koruyabilecekleri, güvenilir bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.
 
EPC hizmetlerinin tüm çalışma alanlarıyla birlikte şirketimiz tarafından sunulan proje geliştirme ve danışmanlık hizmeti sayesinde, dönüşüm hareketinin yaygınlaşmasına katkı sağlamakla kalmıyor; enerji yatırımlarının da eksiksiz şekilde hayata geçmesini sağlıyoruz.
GES projelerinin yalnızca teknik ihtiyaçlarını değil; hukuki uygunluk zeminini ve alt yapı hazırlıklarını da takip eden firmamız, her açıdan kusursuz planlamalarıyla yatırımcıların işini kolaylaştırmaktadır.